Dlaczego warto do nas przyjść?

• Uczymy dzieci zasad zdrowego żywienia i dlatego codziennie na drugie śniadanie podajemy pyszne owoce sezonowe lub warzywa.
  • Dzieci otrzymują smaczne jedzenie przygotowywane w całości w naszej kuchni.
  • Codziennie dbamy o kulturalne zachowanie się przypominając o zasadach savoir-vivre.
  • Dbamy o rozwój fizyczny dzieci i dlatego w naszej ofercie oprócz standardowych zajęć ruchowych i sportowych proponujemy zajęcia karate, trening sportowy z elementami gier zespołowych oraz naukę tańca towarzyskiego.
  • Oferujemy rozszerzony program nauki języka angielskiego – zajęcia odbywają się 4 razy w tygodniu w każdej grupie.
  • Zajęcia umuzykalniające z elementami rytmiki prowadzone są 2 razy w tygodniu.
  • Proponujemy zajęcia z profilaktyki logopedycznej dla wszystkich grup - gimnastyka buzi i języka.
  • Posiadamy duży ogród idealny do zabaw na świeżym powietrzu i prowadzenia obserwacji przyrodniczych.
  • Przed rozpoczęciem każdego roku szkolnego prowadzimy zajęcia adaptacyjne dla nowych dzieci.
  • W ciągu całego roku szkolnego zapraszamy do przedszkola teatrzyki dziecięce, organizujemy bal karnawałowy, festyn, spotkania z interesującymi osobami – poznajemy ciekawe zawody. Odwiedzają nas też różne zwierzęta (psy, kozy, pszczoły, mrówki, ptactwo domowe, owce, barany itp.).
  • W ciągu całego roku szkolnegowychodzimy z dziećmi do teatru, na zajęcia edukacyjne do Muzeum Morskiego, Hewelianum, do kina, na kręgle itp.
  • Na życzenie rodziców organizujemy dziecku w przedszkolu urodziny.
Data dodania: 2017-11-05 18:50:34
godło Polski - link do strony głównej